YARGI AKADEMİ RİZE’DEN “RAMAZAN YETGİN” BOMBASI

Rize’nin ilk KPSS kursu olan YARGI AKADEMİ 20 yıllık eğitim tecrübesini bir kez daha konuşturdu

YARGI AKADEMİ RİZE’DEN “RAMAZAN YETGİN” BOMBASI
YARGI AKADEMİ RİZE’DEN “RAMAZAN YETGİN” BOMBASI Ali KALENDER

21-22 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2018 KPSS öncesi memur adaylarına yönelik KPSS Tarih Genel Tekrar programını Türkiye’nin fenomen tarih Öğretmeni RAMAZAN YETGİN ile birlikte gerçekleştirdi.

Alanında uzman eğitimcileri uzun yıllardır bünyesinde barındıran YARGI AKADEMİ Rize şubesi düzenlemiş olduğu KPSS Tarih Genel Tekrar programıyla sınav öncesi adaylar hem bilgilerini gözden geçirme hem de sınava yönelik motive olma imkanı buldu.

16 Temmuz Pazartesi günü İsmail kahraman kültür merkezinde düzenlenen programa Ankara’dan özel olarak davet edilen BENİM HOCAM YAYINLARI Tarih öğretmeni, aynı zamanda yazar ve editörü olan RAMAZAN YETGİN Rize’de YARGI AKADEMİ öğrencileriyle bir araya geldi.

İnternete yüklemiş olduğu KPSS Tarih videolarıyla 200 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan ve tarihi sevdiren adam olarak tanınan RAMAZAN YETGİN, program sonrası yapmış olduğu açıklamada Rize’de 20 yıllık eğitim tecrübesiyle ön planda olan YARGI AKADEMİ ailesi ile birlikte olmaktan son derece mutlu olduğunu ve sınavlara hazırlanan öğrencilere her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği programda öğrenciler arasında yapılan çekilişle RAMAZAN YETGİN imzalı çok sayıda kitap öğrencilere hediye edilirken bu dakikalar heyecan verici anların yaşanmasına sahne oldu. Program sonrası bol bol hatıra fotoğrafı çektiren öğrencilerin salondan son derece memnun ayrıldıkları görüldü.

YARGI AKADEMİ RİZE kurum sahibi MUSTAFA AZİZ KAZDAL program sonrası yapmış olduğu açıklamada programın çok verimli geçtiğini ifade ederek katılım gösteren öğrencilere ve aynı zamanda yoğun programına rağmen gelen daveti geri çevirmeyen RAMAZAN YETGİN hocamıza çok teşekkür ettiğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sporcularımız  Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Sporcularımız Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı