MUHTARLAR İFTAR YEMEĞİ VERDİ…

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Muhtarlar federasyonu ve Rize Muhtarlar derneğinin birlikte düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı.

MUHTARLAR İFTAR YEMEĞİ VERDİ…
MUHTARLAR İFTAR YEMEĞİ VERDİ… Ali KALENDER

Muhtarlar federasyonu ve Rize Muhtarlar derneğinin birlikte düzenlemiş olduğu iftar programında İl Jandarma Komutanlığından Jandarma Binbaşı Özgür Çeşmeci, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Savaş Zengin, Muhtarlar federasyon Başkanı Mustafa Erbaş, Muhtarlar derneği Başkanı Recep Sakal, Akparti Aday Adayı Rahmi Metin, Muhtarlar,Rizeli işadamları, kurum kuruluş müdürleri ve çalışanlar bir araya geldi.

Rİze Öğretmen evinde tertip edilen İftar yemeği dernek Başkanı Recep Başkan’ın açılış konuşması Federasyon Başkanı Mustafa Erbaş’ın dua sıyla başladı.

Program sonunda bir konuşma yapan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap;”Ramazan ayı birlik ve beraberliğin yoğun şekilde yaşanıp hissedildiği bir ay. Her akşam farklı bir davette vatandaşlarla bir araya geliyoruz. Bugünkü iftarımızda da siz muhtarlarımızla birlikteyiz bundan da çok mutluyuz. Allah tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız hizmetleri kabul eylesin” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zavendikli  Hoca kuran  Kursları Kurban bağışlarınıza talip
Zavendikli Hoca kuran Kursları Kurban bağışlarınıza talip
RİZELİ YAZAR PEHLİVANOĞLU’NUN ROMAN VE EDEBİYAT ESERLERİNE YOĞUN İLGİ
RİZELİ YAZAR PEHLİVANOĞLU’NUN ROMAN VE EDEBİYAT ESERLERİNE YOĞUN İLGİ