BAŞKAN KASAP MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK PARTİ Merkez İlçe Teşkilatı ile birlikte mahalle ziyaretlerine devam etti. Başkan Kasap, Fener, Mermerdelen ve Cami önü esnafını dolaştı. Hayırlı ramazanlar dileğinde bulundu.

BAŞKAN KASAP MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
BAŞKAN KASAP MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR Ali KALENDER

Programa alınan mahalleleri gezen Belediye Başkanı Kasap, Hizmet verilen mahallelerde yapılan çalışmaları, eksik çalışmaları ve yapılması gereken hizmetleri de yerinde tespit ediyor. Teknik ekibine talimat vererek çalışmalara müdahale ediyor. Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK PARTİ Merkez İlçe Teşkilatı ile birlikte mahalle sakinlerini ve esnafları ziyaret edip, hayırlı işler diledi. Başkan Kasap, Bugünde Camiönü Mahallesi, Fener Mahallesi ve Mermerdelen mahallelerinde incelemelerine devam etti.

Başkan Kasap’a AK Parti Merkez ilçe yönetiminin yanı sıra Mahalle Muhtarları da eşlik etti. Gittiği her yerde halkın sorunlarını dinleyerek çözüm üreterek ilgili birimleri vatandaşların istekleri doğrultusunda yönlendiren Belediye Başkanı Kasap’ın bu tutumu mahalle ve çevre esnafını da mutlu etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ