Başarılı Sağlıkçılara 'Teşekkür Belgesi' verildi

Rize İl Sağlık Müdürlüğü, görevlerinde gösterdikleri üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı iki sağlık personeline teşekkür belgesi verdi.

Başarılı Sağlıkçılara 'Teşekkür Belgesi' verildi
Başarılı Sağlıkçılara 'Teşekkür Belgesi' verildi Ali KALENDER

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Özlem Biber Sağbaş ile Rize Ağız ve Dış Sağlığı Merkezi Evde Sağlık Hizmetleri Biriminde görevli Hemşire Sabire Turanlı görevlerinde göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Özlem Biber Sağbaş’ın hastane içi yürüttüğü hizmetleri başarılı gördüğünü vurgulayan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, Sağbaş’ın çalışanlar tarafından da sevildiğini, bu durumun da ayrıca takdire şayan olduğunu belirterek şöyle devam etti: “Hastanemizde yatarak tedavi gören zor durumdaki hasta ve yakınlarına karşı güleryüzlü, ilgili adet birer kardeş, abla gibi davranması ve diğer hemşireleri de bu yönde motive edip eğitmesi, bu davranış biçiminin onlarda da yaygınlaşması için gösterdiği çabalardan dolayı bizler tarafından da teşekküre hak kazanmıştır. Çünkü hastanede yatarak tedavi gören bir insan için sağlık çalışanlarından göreceği güler yüzlü, şefkatli tavır en az tıbbi tedavisi kadar önemlidir. Her ne kadar tıbbi cihaz ve malzemece üstün doktor ve diğer sağlık personeli sayısı açısından yeterli dahi olsanız hastanıza güler yüz ve samimiyetinizi göstermezseniz uygulanan tedavi mutlaka eksik kalacaktır.”

Ayrıca Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev yapan Sabire Turanlı ise görev yaptığı evde sağlık hizmetlerinin sunumu esnasında gösterdiği içtenlik, hoşgörü ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi ile taltif edildi.

Sağlık hizmetlerinin çok önemli bir ayağı olan evde sağlık hizmetlerinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde etkin bir şekilde yürütüldüğünü, Sabire Turanlı’nın da yaklaşık 4 yıldır ekip içinde başarılı bir şekilde görev yaptığını ifaden eden Tepe, başarılı çalışmalarından ötürü personelini tebrik ederek, evde sağlık hizmeti alan hastalar adına teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sporcularımız  Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Sporcularımız Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı