YUSUFELİ’NDE GELENEKSEL İFTAR YEMEKLERİ DEVAM EDİYOR

Yusufeli Belediyesi’nin geleneksel hala getirdiği “ Ramazan Paylaşmaktır, Paylaşmak İbadettir “ temalı iftar yemeklerinin ilki 18 Mayıs Cuma günü Yusufeli Merkez Camii yanında verildi.

YUSUFELİ’NDE GELENEKSEL İFTAR YEMEKLERİ DEVAM EDİYOR
YUSUFELİ’NDE GELENEKSEL İFTAR YEMEKLERİ DEVAM EDİYOR Ali KALENDER

Fevzi Çakmak Caddesi, Merkez Camii yanından kurulan iftar sofraları için erken saatlerde hazırlıklara başlandı. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı iftar yemeğinin sponsorluğunu Kaçmaz Yemek Hizmetleri yaptı. Kuranı Kerim tilavetiyle başlayan iftar yemeğine programına Yusufeli halkı büyük ilgi gösterdi. İftar yemeğine Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Ak Parti İlçe Başkanı Abdülbaki KAYACAN, İl genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilçedeki kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, “Geleneksel iftar yemeklerimizi bu yıl da devam ettiriyoruz. “ Ramazan Paylaşmaktır, Paylaşmak İbadettir “ diyerek kurduğumuz bu sofralar birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendiriyor. Dayanışmanın, hoşgörünün arttığı bu ayda iftar yemeklerimize destekleyici olan hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Ramazan ayı geleneksel iftar yemeği günleri 21 Mayıs Pazartesi günü Arıklı (Kananet) Mahallesi iftarıyla devam edecek. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RİZELİ YAZAR PEHLİVANOĞLU’NUN ROMAN VE EDEBİYAT ESERLERİNE YOĞUN İLGİ
RİZELİ YAZAR PEHLİVANOĞLU’NUN ROMAN VE EDEBİYAT ESERLERİNE YOĞUN İLGİ
Sporcularımız  Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Sporcularımız Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler