195 65 r15 Ebatlarında Olan Lastik Türleri

Yaz aylarına gelinen şu günlerden daha iyi yol tutuşu için yaz lastiği kullanmak önem taşıyor. 195 65 r15 yaz lastiği alarak hem harika bir yol tutuşu hem de yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlanabiliyor.

195 65 r15 Ebatlarında Olan Lastik Türleri
195 65 r15 Ebatlarında Olan Lastik Türleri Hakkı DUMAN

195 65 r15 Yaz Lastiği

Otomobiller günümüzde insanların vazgeçilmezi olabiliyor. Otomobil sektörünün bu kadar gelişmiş olması bu sektöre yardım olan alanların gelişmesine de katkı sağlıyor. Otomobil sektörünün en önemli alt sektörlerinden birisi olan oto lastiği sektörü de son zamanlarda büyük bir gelişme gösteriyor. Yeni markalar ve modeller ortaya çıkıyor. Yeni teknolojiler geliştiriliyor. Bu kadar çok marka ve modelin olduğu sektörde lastik alırken dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle kalitesiz ürünlerden uzak durulması ve araçların korunması büyük önem taşıyor. Ayrıca sadece kalite değil boyut seçimi de önem taşıyor. Yanlış ebatta lastik alınması durumunda uyum sorunları, yetersiz yol tutuşu gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Örnek üzerinden gidilecek olursa 195 65 r15 lastik ebatlarında bir oto lastiğine ihtiyaç duyuluyorken 65 yerine 64 olan oto lastiği alınırsa uyum sorunları ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor.

195 65 r15 Yaz Lastiği Kullanımın Önemi

Yaz aylarına gelinen şu günlerden daha iyi yol tutuşu için yaz lastiği kullanmak önem taşıyor. 195 65 r15 yaz lastiği alarak hem harika bir yol tutuşu hem de yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlanabiliyor. Kış lastikleri daha fazla sürtünme oluşturması için dişli bir yapıya sahiptir. Bunun sebebi ise kış aylarında yolda sürtünmenin azalıyor olmasıdır. Azalan sürtünme katsayısı sebebiyle yol tutuşu araçlarda büyük oranda düşmektedir. Bunu kış lastiği ile sağlamak mümkün olmaktadır. Fakat bu lastikler yaz aylarında kullanıldıkları takdirde tam tersi etki yapabiliyorlar. Yol tutuşunun kötüleşmesi ve aracın yolda zor yol almasına sebebiyet verebiliyorlar. Bunun sonucunda ise yakıt sarfiyatı artıyor ve benzine daha çok paralar harcanabiliyor. Bunun önüne geçmek için yaz aylarında yaz lastiği kullanılması gerekiyor.

195 65 r15 Lastik Almak İçin Öneri Markalar Nelerdir?

Piyasada birçok marka ve model ürün bulunuyor. 195 65 r15 lastiği satın almak isteyenler için de birçok marka satışı gerçekleştiriliyor. Pirelli markası kaliteli ürünleri ile dikkat çekiyor. Bu marka tercih edilebilir. Buna ek olarak Michelin, Petlas, Hankook, Lassa gibi markalar da bu boyutlarda lastik almak isteyenlerin tercih sebebi olabiliyor. Hepsi kaliteli olan ürünlerin fiyat farkları bulunabiliyor. Bu yüzden seçim yaparken bütçenin dikkate alınması ve ona göre seçim yapılması önem taşıyor.

195 65 r15 Ebatlarında Lastik Almak İçin Doğru Adres Artvin Ticaret!

Her ebatta lastiği bünyesinde barındıran ve oldukça uygun fiyatlar sunan Artvin Ticaret bu alanda kaliteli bir hizmet sunuyor. Tüm markaları bulunduran, yazlık ve kışlık lastik satışı gerçekleştiren Artvin Ticaret ürünlerine ulaşmak için www.artvinticaret.com adresinin ziyaret edilmesi gerekiyor. Bu ziyaretten sonra markalar sekmesi tıklanarak markalara ve ebatlara ulaşılabiliyor. Marka seçimi yapıldıktan sonra sol tarafta bulunan seçeneklerden en uygun ebat işaretlenerek uygun fiyata kaliteli lastik temin edilebiliyor. Daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerini aramak yeterli olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ