Cumhurbaşkanı Rize'de Kimi İşaret Etti ?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekili adayı olma şifrelerini verdi. Erdoğan “Herkesin işte budur dediği isimlerle çıkmaya kararlıyız.” Dedi.

Cumhurbaşkanı Rize'de Kimi İşaret Etti ?
Cumhurbaşkanı Rize'de Kimi İşaret Etti ? Ali KALENDER

Bu açıklamaların ardından Rize’de adaylık noktasında belirlenecek isimler arasında en güçlü isim olan Milletvekili Hasan Karal’ın yeniden aday gösterileceği daha güçlü bir şekilde ifade ediliyor.

Ulaşılabilirlik noktasında Rize’nin ve Rizeli’nin her daim gönüllerinde yer eden Milletvekili Hasan Karal, sorunlara çözüm ve Rize’ye kazandırılan yatırım ile projelerin hayata geçirilmesi noktasında gösterdiği gayret ve çalışmalar neticesinde gelmiş geçmiş en başarılı milletvekilleri arasında gösteriliyor.

Haftalık olağan grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan çok önemli açıklamalarda bulundu.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde milletvekili adayı olma yönünde izleyecekleri yolu ve belirledikleri kriterleri açıkladı.

“Herkesin işte budur dediği isimlerle çıkmaya kararlıyız.” diyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Listede yer alan da almayan da olacaktır. Kuyumcu hassasiyet içerisinde elimizden geldiğince çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yer alanlar almayanlar bu noktada bizi anlayışla karşılamaları gerekir. Birçok ölçüleri devreye sokmak suretiyle oluşturacağımız bu listelerle tek derdiğimiz var. Halkımızın karşısına en idealiyle çıkabilmek. Tabi burada birçok hassasiyetlerimiz var. Bölgenin demografik yapısından tutunuz, o bölgedeki hassasiyetlere varıncaya kadar bunları gözden geçirmek ve bu dengeleri kurabilmek amacındayız. Bu dengeleri kurmak suretiyle listelerimizi oluşturmak istiyoruz. Meclis grubumuz ne kadar güçlü olursa Cumhurbaşkanlığı hükümeti olarak yürütme de o kadar rahat ederiz. Cumhur ittifakı nazar değmesin şu ana kadar iyi gidiyor. Seçime kadar olan 7 haftalık süreyi en verimli şekilde kullanmak mecburiyetindeyiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…