Gülbahar Hatun MTA Lisesi'nden Tanıtım Fuarı

Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Rize Merkez’de bulunan 8. sınıf kız öğrencilerine yönelik tanıtım fuarı yapıldı.

Gülbahar Hatun MTA Lisesi'nden Tanıtım Fuarı
Gülbahar Hatun MTA Lisesi'nden Tanıtım Fuarı Ali KALENDER

Aile ve Tüketici Hizmetleri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri, Giyim Üretim Teknolojileri, Hasta ve Yaşlı Bakım Hizmetleri, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alanları hazırlamış oldukları stantlarda yıl boyunca hazırlamış oldukları görselleri sergilediler. Alan öğretmen ve öğrencileri mesleklerle ilgili 8.sınıf öğrencilerine detaylı bilgiler verdiler.

Programa İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül, İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete, İl Milli Eğitim Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Ali Kemal Karaca, Eğitim Bir-sen Rize Şubesi Başkanı Seyfettin Afacanlar ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karasu, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Abdullah Oğuz, Ak Parti İyidere İlçe Başkanı Talat Tüfekçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tophane Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Koçali, İyidere Büyükçiftlik Muhtarı Yılmaz Çelik, Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Güner ve veliler, Rize Gönül Elçileri Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri ve Ortaokul Müdürleri, rehber öğretmenleri, Sivil Topluk Örgüt Temsilcileri katıldı.

Gün boyu devam eden fuara birçok okuldan öğrenci gelerek meslekleri ve alanları yerinde görme fırsatı buldular.

53habermerkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize Belediyesi Meclis Üyeleri Belli Oldu
Rize Belediyesi Meclis Üyeleri Belli Oldu
ÇAYKUR’DAN YENİ ÇAY SATIŞ MAĞAZA VE MÜZESİ
ÇAYKUR’DAN YENİ ÇAY SATIŞ MAĞAZA VE MÜZESİ