OTİZM’Lİ MELEKLERE SEYİRCİDEN BÜYÜK ALKIŞ

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve eşi Menduha Kasap, Rize Otizmle Mücadele ve Eğitim Derneği öncülüğünde Rize Valiliği, Rize Belediyesi , ve Rize Gençlik Merkezinin destekleri ile düzenlenen programa katıldı.

OTİZM’Lİ MELEKLERE SEYİRCİDEN BÜYÜK ALKIŞ
OTİZM’Lİ MELEKLERE SEYİRCİDEN BÜYÜK ALKIŞ Ali KALENDER

“Hayatımızın Renkleri 2018 Sahne” adlı programda Otizmli çocukların başarılı sahne performansları seyirciler tarafından ilgi ile izlendi. Ailelerin ve çocukların katıldığı, vatandaşların alkışlarla perçinlediği etkinlik , ruhsal ve psikolojik açıdan herkesi rahatlattı.

Hayatımızın Renkleri 2018 Sahne” adlı programla Otizme dikkat çekilen etkinlikte açılış konuşmasını Dernek Başkanı Resul Usta yaptı. Katkı ve desteklerini esirgemeyen kurum kuruluş ve stk temsilcilerine plaket lerini takdim etti.

Programda emeği geçenlere teşekkür belgelerini Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve protokol üyeleri takdim etti.

Belediye Başkanı Kasap, Özel gereksinimli çocuğu olan ailelerin bu tip sosyal etkinliklere katılımını sağlayan Dernek Başkanı Resul Usta olmak üzere tüm katkı sağlayanlara teşekkür etti.

Program Otizmli meleklerin müzik gösteri ve toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ