Vali Bektaş Makamını Temsili Olarak Çocuklara Devretti

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını temsili olarak Muhammet Adnan Çap’a bıraktı.

Vali Bektaş Makamını Temsili Olarak Çocuklara Devretti
Vali Bektaş Makamını Temsili Olarak Çocuklara Devretti Ali KALENDER
Rize Valisi Erdoğan Bektaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını, temsili olarak İstiklal İlkokulu 4. sınıf öğrencilerinden Muhammet Adnan Çap’a bıraktı.
Vali Bektaş İstiklal İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Muhammet Adem Çap ve beraberindeki öğrencileri makamında karşıladı. Çocuklar, Vali Bektaş’a çiçek takdim etti.
Çap ve beraberindeki öğrencilerle bir müddet sohbet eden Vali Bektaş, daha sonra makamını Çap’a devretti.
Temsili olarak Valilik görevini üstlenen Çap, tüm dünya çocuklarının bayramını kutladığını belirterek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kendilerine armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e minnettarlığını dile getirdi.
Vali Bektaş’ın vali olarak ne yapmak isterdin sorusu üzerine Çap, “Okulların çevresinde alınan güvenlik önlemlerinin memnuniyet verici olduğunu, bu uygulamaların aynen devam etmesini istediğini belirterek; “Rize’nin eğitim ve öğretimde daha da üst seviyelere gelmesi için elimden gelen cabayı göstereceğim” şeklinde konuştu.
Vali Bektaş, Çap’a ilerde ne olmak istiyorsun? Sorusu üzerine Çap, sınıf öğretmeninden çok etkilendiğini ve bu yüzden sınıf öğretmeni olmak istediğini dile getirdi.
Vali Bektaş, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlayarak kendilerini geliştirmeleri yönünde tavsiyelerde bulundu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına daha sonra Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonunda düzenlenen etkinliklerle devam edildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı