WEB SİTESİ TASARIM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU

Gençlere bilişim bilincini aşılamak, hayal güçlerini kullanarak Web sitesi tasarlamaya teşvik amaçlı Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ( RİBEGEM )tarafından organize edilen Web Sitesi Tasarım yarışmasında dereceye girenler ödüllerini Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın elinden aldılar.

WEB SİTESİ TASARIM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU
WEB SİTESİ TASARIM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU Ali KALENDER

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi tarafından 12 Şubat- 31 Mart 2018 tarihleri arasında organize edilen “RİBEGEM İçin; Gençlik Tasarlıyor, Web Sitesi Oluşuyor” sloganıyla başlatılan tasarım yarışmasına katılım yoğun oldu. 12 Şubat- 31 Mart 2018 tarihleri arasında başlatılan ve ilimizde bulunan gençlere duyurulan yarışmada Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’nin resmi web sitesi olarak kullanılmak üzere yarışmaya katılan gençler tarafından yapılan web site tasarımları değerlendirildi.

Ortaya konulan çalışmalar içerisinden yarışmada 1. Açık Öğretim Lise öğrencisi Engin Boz olurken, yarışmanın 2.’si Açık Öğretim Kamu Yönetimi 4. Sınıf öğrencisi Hakan Kosif, yarışmanın 3.’sü ise Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi öğrencisi Miraç Tuğcu oldu.

Dereceye giren öğrencilere ödül ve plaket takdimini Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap makamında gençleri kabul ederek gerçekleştirdi. Plaket ve ödül takdiminin ardından genç öğrenciler Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ile bir süre sohbette bulundular.

Gençleri makamında kabul ederek ödül ve plaketlerini takdim eden Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Amaçlarının yarışmadan ziyade gençleri faydalı işlere teşvik etmek olduğuna vurgu yaparak, Bu yarışmada her bir gencimiz bizim için birinci olmuştur. Önemli olan bizim için gençlerimizi bu gibi faydalı çalışmalarla gündeme getirmek, onları cesaretlendirmektir. Rize Belediyesi bünyesine kazandırmış olduğumuz Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ilimizde yaşayan gençlerimize yönelik etkinliklerini farklı alanlarda sürdürmektedir. Bir çok alanda aktiviteler gerçekleştiren RİBEGEM sayesinde belediye olarak ilimizde bulunan gençlerimizin kendilerini ifade edebilmelerinin önünü açıyor, onlara katkıda bulunuyoruz. Emeği geçen ekip arkadaşlarımıza ve yarışmaya katılan bütün gençlerimize teşekkür ediyor ve kendilerini kutluyorum” dedi.

Yarışmada 1.olan Engin Boz’un oluşturmuş olduğu Web Sitesi, artık Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ( RİBEGEM ) in resmi internet sayfası olarak kullanılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sporcularımız  Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Sporcularımız Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı