Beyaz Eşya Arızalarına Üst Düzey Teknolojik Müdahale

Beyaz Eşya Arızalarına Üst Düzey Teknolojik Müdahale
Beyaz Eşya Arızalarına Üst Düzey Teknolojik Müdahale Hakkı DUMAN

Arçelik servisi, her çeşit arızaya karşı beyaz eşya onarım ve bakımını, üst düzey teknolojiye sahip cihazlar ve teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olan, ilgili alan hakkında tahsil görmüş ve aynı şekilde yıllara dayanan deneyim ve tecrübe sahibi personelleri ile Üsküdar ve çevre bölgelerinde ikamet eden vatandaşlara hizmet vermektedir.  Bu iş için en uygun firma Üsküdar Arçelik Servisi’dir.

Müşterilerinin ne istediğini çok iyi anlayan ve ürünlerde yaşanabilecek arızalar hakkında fikir sahibi olan personellerimiz sayesinde bölge halkına en iyi hizmeti sunmak amacı ile özveri ile çalışmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına çeşitli uygulamalarda bulunmaktayız. Firma olarak gerçekleştirmekte olduğumuz uygulamalardan en önemlisi olan gezici araç uygulaması sayesinde müşterilerimize hızlı bir şekilde kaliteli hizmet anlayışımızı taşımaktayız. İşini severek yapan, güler yüzlü teknik personelimiz ile müşterimizin hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

Beyaz eşya konusunda ülkemizde önde gelen firmalardan olan Arçelik şirketi, ürünlerin imalatı sırasında üstün teknolojiden faydalanmakta ve ürünlerini son teknolojiler ile donatmaktadır. Bu durumda Arçelik beyaz eşya ürünlerinin onarım ve bakımını gerçekleştiren firmaların teknoloji ile iç içe, teknolojiyi takip eden bir anlayışa sahip olması ve personellerini de bu doğrultuda eğitmesi gereklidir. Çekmeköy Arçelik Servisi bu zorunluluğun farkında olarak, Arçelik markasının çıkardığı en son teknoloji şaheseri ürünler hakkında personellerine çeşitli kurslar ve seminer düzenlemektedir.

Arçelik firmasının kurumsal anlayışı doğrultusunda hareket eden firmamız, Yenidoğan bölgesinde başladığı faaliyetine yirmi yılı aşkın süredir de kesintisiz olarak devam etmektedir. Sektör içerisinde yer aldığımız yirmi yılı aşkın süredir, bölge sakinlerinin yaşadıkları pek çok beyaz eşya arızasının bakım ve onarımı konusunda ilk olarak tercih edilen firma olmaktayız.

Müşterilerimizin ürünlerinde yaşadıkları arızaları, sorunları en hızlı şekilde gidererek değerli olan zamanlarını, en kısıtlı şekilde harcamayı hedefleyen Ümraniye Arçelik Servisi, bu amaçla personelini eğitmekte, ileri teknoloji ürünlerini kullanmakta, sadece orijinal Arçelik yedek parça ve malzemelerini kullanmakta ve tam donanımlı gezici araçların bölgede sürekli olarak seyir halinde olmasını sağlamaktadır.

Tüm bu faaliyetleri sayesinde müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını en hızlı ve en iyi şekilde ulaştırmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm Hafız Kardeşlerimizin Dünya Hafızlar Günü Kutlu Olsun
Tüm Hafız Kardeşlerimizin Dünya Hafızlar Günü Kutlu Olsun
Güneysu'da Camiler Çiçek Açtı
Güneysu'da Camiler Çiçek Açtı