SİVRİSİNEK VE HAŞEREYLE ‘LARVA’ DÖNEMİNDE MÜCADELE

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rizelilerin rahat bir yaz geçirmeleri için sivrisinek ve haşereyle mücadele de en doğru zaman olan larva döneminde çalışmalarını yoğunlaştırdı.

SİVRİSİNEK VE HAŞEREYLE ‘LARVA’ DÖNEMİNDE MÜCADELE
SİVRİSİNEK VE HAŞEREYLE ‘LARVA’ DÖNEMİNDE MÜCADELE Ali KALENDER

Mart ayında başlayıp Eylül ayına kadar devam eden Sivrisinek ve karasinekle mücadele çalışmalarını bu yıl pilot bölge olarak seçilen Ekrem Orhon mahallesinden başlattı.

Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon Merkezi ve İlaçlama Biriminde Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Başkan Yardımcısı Şakir Mollayakupoğlu ve Veteriner İşleri Müdürü Mehmet Rakıcı’ dan çalışmalar hakkında brifing alıp 2018 yılı Sivrisinek ve karasinekle mücadele çalışmalarına start verdi.

Belediye Başkanı KASAP, “Vatandaşa hizmet odaklı yapılan bu uygulamaya bizzat katılıyorum. Veteriner işleri hizmetleri ilimizde önemli bir görev üstlenmiş durumdadır. Baharda başlayan ve yaz sonuna kadar devam eden ilaçlama çalışmalarımızda gerçekten son yıllarda şikayetleri azaltan bir süreç yaşadık. Bu konuda hizmet kalitesini ve vatandaş memnuniyetini önceki yıllara göre elhamdülillah hep arttırdık. Bu yılki çalışmalarımıza da aynı tempoyla devam edeceğiz” ded

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı