LİDER TIRMANIŞ YARIŞMASI RİZE’DE BAŞLIYOR

Türkiye Dağcılık Federasyonu 2018 faaliyet programı çerçevesinde Minikler-Küçükler Lider Tırmanış Yarışları 31 Mart- 01 Nisan 2018 tarihleri arasında Rize Çok Amaçlı Spor Salonunda gerçekleştirilecek

LİDER TIRMANIŞ YARIŞMASI RİZE’DE BAŞLIYOR
LİDER TIRMANIŞ YARIŞMASI RİZE’DE BAŞLIYOR Ali KALENDER

2017 yılında Rize Çok Amaçlı Spor Salonunda faaliyete geçen Yapay Tırmanış duvarında bu yıl minik ve küçük sporcular zirveye ulaşabilmek için mücadele edecek. Rize ilinde bu yıl ilk defa düzenlenecek olan yarışmada 20 ilden 200 yakın sporcu ter dökecek.

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik “ Rize’miz Türkiye’nin en fazla dağcılık kulübünü bünyesinde bulunduruyor. Dağcılık sporunun 7’den 70’e herkesçe yapıldığı ve sevildiği Rize’mizde 2017 yılında yapımını tamamlayıp dağcılık sporunun hizmetine sunduğumuz yapay tırmanma duvarında Sportif Tırmanma yarışmasını ilk defa gerçekleştireceğiz. 31 Mart 2018 ve 01 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Minikler-Küçükler Lider Tırmanış Yarışmasında 20 ilden 200 yakın sporcuyu misafir edeceğiz. Yarışma ile ilgili bütün hazırlıklarımızı tamamladık, yarışmanın ilimize ve dağcılık camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor şimdiden katılım sağlayacak olan bütün sporculara başarılar diliyorum “ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm Hafız Kardeşlerimizin Dünya Hafızlar Günü Kutlu Olsun
Tüm Hafız Kardeşlerimizin Dünya Hafızlar Günü Kutlu Olsun
Güneysu'da Camiler Çiçek Açtı
Güneysu'da Camiler Çiçek Açtı