Milletvekili Karal, başarılı öğrencileri ödüllendirdi

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal başarılı öğrencileri ödüllendirmeye devam ediyor.

Milletvekili Karal, başarılı öğrencileri ödüllendirdi
Milletvekili Karal, başarılı öğrencileri ödüllendirdi Ali KALENDER

Rize Merkez Kurtuluş İlköğretim Okulu’na bir ziyaret gerçekleştiren AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal burada öğrenciler, öğretmenler ve okul idaresi tarafından karşılandı.

Müdür Muammer Yığcı’dan okulla ilgili bilgiler alan Karal, daha sonra öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun sevgisiyle karşılaşan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, fotoğraf çektirme isteklerini kırmadı.

Okulun bahçesinde düzenlenen törende 2017-2018 eğitim öğretim yılında altıncı, yedinci ve sekizinci sınıflarda birinciliği elde eden başarılı öğrenciler AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal tarafından ödüllendirildi.

Törende konuşan, “Sizlere eğitim hayatlarınız boyunca sonsuz başarılar diliyorum. Kurtuluş İlköğretim Okulu Rize’nin ve Rizeli’lerin en fazla bildiği bir okuldur. Kurtuluş İlköğretim Okulu bu ülke ve vatan için milletimizin hizmetine çok değerli insanlar yetiştirdi. İnşallah sizler de okulu bitirdikten sonra ülkeniz ve vatanınız için hayırlı hizmetler sunacak bireyler olacaksınız. Bu kapsamda bizler başarılı öğrencileri ödüllendirmeyi arzuladık. Bu kardeşlerimizin aldıkları ödüllerin başarılarına başarı katmasını ve diğer öğrencilere örnek olmalarını arzuluyoruz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal konuşmasının ardından 8. sınıf birincisi Nihat Can Albayrak’ı dizüstü bilgisayar, 7. sınıf öğrencisi Pelin Demir, 6. sınıf birincisi Ali Onat Kayacı ve 5. Sınıf birincisi Melike Midilli’yi tablet ile ödüllendirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı