Hasan Karal 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Bir Mesajı yayınladı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 Hasan Karal 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Bir Mesajı yayınladı.
 Hasan Karal 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Bir Mesajı yayınladı. Ali KALENDER

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. İnsan sağlığına verilen değerin en önemli göstergesini oluşturan sağlık çalışanlarının dünyada en kutsal mesleklerden birini icra ettiklerini söyleyen Karal, hekimlerin bilgeliğin, ahlakın ve fedakârlığın timsali olduğunu ifade etti.

 Karal, “İnsan sağlığının her şeyden önce tutulması gerektiğinin bilinciyle mesleklerini icra eden ve bu uğurda birçok zorluklara göğüs geren sağlık çalışanlarımızın sadece 14 Mart’ta hatırlanmaması gerekiyor. Çünkü onlar akademik kariyerleri boyunca kazandıkları bilgi ve birikimlerini tecrübeleriyle birleştirerek insan sağlığının en iyi durumda olması için hizmet vermektedirler. Bu kutsal mesleği fedakârlıkla icra eden sağlık çalışanlarımızın “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” anlayışıyla hareket ettiklerini görmek bizleri memnun etmektedir.” Dedi.

 Karal, “AK Parti hükümeti olarak insan odaklı hizmetlerimizde en öncelik verdiğimiz sağlık sektöründe hastanelerin tek çatı altında toplanması, sağlık çalışanlarının haklarının iyileştirilmesi, hekim sayılarındaki artışın sağlanması ve 5 yıldızlı otel konforundaki hastanelerimizin yapılması noktasında önemli çalışmalara imza attık. En iyi yaşam koşullarını vatandaşlarımızla buluşturmak ve onların hayatları boyunca iyi bir yaşam sürmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı.

 AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal açıklamasının sonunda “Bu duygu ve düşüncelerle tıp camiamızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı ve güzel hizmetler vermelerini temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…