RİZE SAHİL PARK YAZ’A HAZIR…

Rize’nin merkezindeki en önemli yeşil alanlar dan olan Sahil Parkı gelen istek ve talepler doğrultusunda, Rize Belediyesi tarafından Aydınlatılması tamamlanarak yeni oyun guruplarıyla yaz ayına hazır hale getirildi.

RİZE SAHİL PARK YAZ’A HAZIR…
RİZE SAHİL PARK YAZ’A HAZIR… Ali KALENDER

Rize Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçe Müdürlüğü tarafından deniz dolgu alanında bulunan 200 bin metrekarelik Sahil parkının Aydınlatılmasının tamamlandığı bildirildi.

BAŞKAN KASAP DENETLEMİŞTİ…

Yaz aylarında önemli cazibe merkezlerinden birisi olan Rize Sahilinde yapılabilinecek düzenleme ve eksiklikleri yaklaşık on ay önce denetleyen, Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Etap etap yaptığı incelemelerde Rize Sahilini Yaz’a yakışacak şekilde eksiklerin tespitini ve acil giderilmesi gereken çalışmalara hız verilmesi için teknik ekiplere talimat vermişti.

ZARAR VERMEMELİYİZ..

Belediye Başkanı Kasap, yaptığı açıklamada ;” Çimlendirme, kent mobilyaları ve kamelyalarıyla oturma gurupları, aydınlatması ve çocuk oyun guruplarıyla halkımızın hizmetine açılacak sahilimizde Sahil külliye proje çalışmaları da devam ediyor. Vatandaşımız yeni Aydınlatma çalışmaları ile Rize Sahilinde huzur bulacak. Halkımızın mutlu olacağı, ailesiyle huzur içerisinde dinlenebilmesi için çalışmaları tamamladık. Yalnız halkımızdan çevreyi temiz tutmalarını ve oyun gruplarına ve çevreye zarar vermemelerini özellikle rica ediyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…