Saadet Partisi Esnaf Ziyaretlerini Gelenekselleştirdi

Saadet Partisi Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Terzi ve Saha Ekibi, haftalık mahalle buluşmaları programları çerçevesinde bu hafta Ekrem Orhon Mahallesin’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Esnaf Ziyaretlerini Gelenekselleştirdi
Saadet Partisi Esnaf Ziyaretlerini Gelenekselleştirdi Mustafa KALENDER

Seçim zamanı dışında da hâl ve hatırlarının sorulmasından memnun kalan esnafın gündeme ve parti programına ilişkin akıllarında kalan soruları da yanıtlandı.

En çok sorulan “ittifak” sorusuna ise Terzi şu cevabı verdi: “Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu bey her platformda açıkça söylüyor, biz ülkenin iki kutuba ayrışması taraftarı değiliz, kendi adayımızı çıkaracağız. Parti programımızdan ve davamızdan taviz vermeyeceğiz.”

Genel seçimlerden önce daha önümüzde bir yerel seçimin olduğunu hatırlatan Terzi, “Önceliğimiz hak ettiğimiz gibi yönetilen bir Rize için şartları olgunlaştırmaktır. Esnafı geziyoruz, Ekrem Orhon mahallesinden birçok iş yeri boş, kapatmış. Ekonomik durum içler acısıyken belediyenin çalışmalarından da memnun olanların sayısı yok denilecek kadar az. Belediyecilik park süslemekten ibaret değildir. Ekrem Orhon Mahallesi’nde gezerken görürsünüz, Telekom’un arkasında Sebze Meyve satan kardeşlerimiz için bir yer yapılıyor. Yapılıyor ama yapmış olmak için yapılıyor. Üç duvar, bir çatı onların ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli değildir. Sayın Başkan’dan daha özverili çalışmalar bekliyoruz.” dedi.

Mahalle programlarına devam edeceklerini belirten Terzi, “Milli Görüş milletin görüşüdür. Biz Milletimizin, halkımızın hep yanındayız. Sen o’sun, sen bu’sun diye ayrıştırmak Müslüman tavrı değildir. Ayırt etmeden her vatandaşımızla görüşüp bir şekilde seslerini duyurmalarına yardımcı olacağız.” diye ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı