BAŞKAN AYTEKİN; YUSUFELİ’NE KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp AYTEKİN, Ak Parti ilçe Başkanı Abdülbaki KAYACAN ve teşkilatı, STK temsilcileri Yusufeli Belediyesi tarafından organize edilen gezi programında bir araya geldi.

BAŞKAN AYTEKİN; YUSUFELİ’NE KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ
BAŞKAN AYTEKİN; YUSUFELİ’NE KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ Ali KALENDER

İlçe merkezi ve mahallelerinde Yusufeli Belediyesinin çalışmalarının tanıtıldığı gezi programında ilk olarak sanayi sitesi gezisi yapıldı. Ardından ilçe girişine yapılan mescit, çeşme, kamelya ve ilçe girişi ve kotanet mevkiini geçişi sağlayan köprü inşaatı, hastane seyir terası, Şehit Dursun ACAR Anadolu İmamhatip Lisesi, Yusufeli yeni otobüs terminali, Kadın Sanat ve kültürevi, Yusufeli Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi, Yusufeli Belediyesi Yaşlı Konukevi, Yusufeli Belediyesi yeni yerleşim yeri fidan çoğaltma projesi, Kazım Karabekir Mahallesi Şehit Erol İNCE Parkı, Şehit Murat İspirli Mahallesi Polis Özel Harekât Gazi Mehmet YAZICI Parkı ve Erkinisli Lütfü Hoca Mescidi, Kananet Mahallesi Gazi Bayram YILDIRIM Parkı, Şehit Salih Hüseyin PARÇA Parkı, Arıklı Mahallesi Şehit Dursun ACAR Parkı ve yürüyüş yolları, Sapanet Mahallesinde bulunan Yusufeli Belediyesi Yüzme Havuzu, Tenis Kortu ve bu bölgede yapımı devam eden kamelya, çeşme mesire alanı çalışması, Sapanet Mahallesi betonlama çalışmaları, Derakapı mevkiine kurulan su pompaları ve su kuyuları yine Derekapı güreş alanında çim çalışması ve çatı ve localarla ilgili çalışmalar ve Vecanget Mahallesi camii şadırvanı ve Kuran Kursu binası gezildi. Ziyarette Başkan AYTEKİN, “ Belediye olarak göreve geldiğimiz ilk günden beri ilçede yaşayan vatandaşlarımız yaşam kalitesini artırmak gayretinde olduk. Yaptığımız her hizmette Yusufeli’ni bir adım daha ileri götürmeyi ve ilçe olarak geçtiğimiz süreçte mağduriyeti en aza indirmenin amaçladık. Bugün Yusufeli olarakta yeni yerleşim yeri olarakta sizlerin desteğiyle çok yol aldık, almaya da devam edeceğiz. Yusufeli'ne kazandırmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Yusufeli Belediyesi belediye hizmetlerini tanıtmak amacıyla her yıl Yusufeli Belediyesi Dergisini hazırlıyor. Belediye 9. Yılımız dergisi nisan ayı 2018 tarihinde okuyucularıyla buluşacak. Ayrıca belediyenin 9 yıllık hizmetlerinin anlatıldığı 25 dakikalık tanıtım filmi Yusufelilerle buluşturulacak.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI-YUSUFELİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı