VALİ BEKTAŞ, BAŞKAN KASAP, BALIKÇI ESNAFI İLE BİRARAYA GELDİ

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Belediyesi Su Ürünleri Toptancı Halini ziyaret ederek, Balıkçı esnafları ile bir araya geldi.

VALİ BEKTAŞ, BAŞKAN KASAP, BALIKÇI ESNAFI İLE BİRARAYA GELDİ
VALİ BEKTAŞ, BAŞKAN KASAP, BALIKÇI ESNAFI İLE BİRARAYA GELDİ Ali KALENDER

Rize Belediyesi Su Ürünleri Toptancı Hal Esnaflarının konuğu olan Vali Bektaş, Başkan Kasap, balıkçı esnafının taleplerini dinledi.

Vali Bektaş ve Başkan Kasap, balıkçı esnafı ile yapılan istişare sonucunda; vatandaşla bire bir sürekli iletişim halinde olduklarını söyleyerek, Valilik ve Belediye olarak ne eksiğimiz var, yapabileceğimiz şeyler neler onları görmeye gayret ediyoruz. Balık Hali ve Balıkçı esnafının daha iyi ve hijyenik ortamda satışların yapılabilmesi için balıkçı pazarının sorunlarını tespit ettik. Koşulların iyileştirilmesi için hep birlikte çözüm önerileri geliştirdik. İnşaallah Halkımızın daha rahat bir şekilde gidip alışveriş yapabileceği güzel bir Balıkçı halinin oluşturulması için çalışmaları başlatacağız dediler.

Vali Bektaş ve Belediye Başkanı Kasap’ın yapmış oldukları ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını belirten balıkçı esnafları ise her zaman destek gördükleri için teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güneysu'da devrilen vincin altında kalan işçi öldü
Güneysu'da devrilen vincin altında kalan işçi öldü
Çaykur'da tasarruf dönemi başladı
Çaykur'da tasarruf dönemi başladı