MUHTARLAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE…

Rize’de Muhtarlar Derneği yeni yerinde hizmete açıldı. Açılışa Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ta katıldı.

MUHTARLAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE…
MUHTARLAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE… Ali KALENDER

Rize, Doktorlar sitesindeki yeni yerine taşınan Rize Muhtarlar Derneği açılışına Rize Valisi Erdoğan Bektaş, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı , Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, MHP İl Başkanı Serkan Birben, Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç muhtarlar ve davetliler katıldı.

Açılış kurdelesi kesilmeden bir teşekkür konuşması yapan Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Erbaş “Muhtarlara değer veren, bu derneğimizin açılmasında bizlere destek veren başta belediye başkanımıza, Valimize, meclis başkanımıza, AK Parti il, ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Açılışın ardından protokol üyeleri dernek binasını gezdi. Burada Rize Valisi Erdoğan Bektaş muhtarlara; Muhtarlar Hizmet alan değil hizmet veren dir. Hizmet verecek olduğunuz bu mekan hayırlı uğurlu olsun dedi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, ise ; Muhtarlarımızın hizmet süremiz içerisinde yer talepleri olmuştu. Bizlerde bu taleplerinin gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşıyoruz dedi. Başkan Kasap, Belediyenin bazı birimlerinin de bu katta hizmet vereceğini Vali Bektaş’ a açıkladı. İlk taşınıp hizmet verecek olan Muhtarlar derneğinin de hayırlı olmasını dileyerek, dernek başkanı ve muhtarları tebrik etti. İlimizin daha yaşanabilir bir atmosfere kavuşması için hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz diye konuştu.

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı ise; “Bizleri burada ağırlayan derneğimize, muhtarlarımıza değer verip onlara böyle bir nezih ortam sağlayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap’a sizler adına teşekkür ediyorum" bu memlekette hepimize yetecek kadar ekmek hava ve su var. Tek şeye ihtiyacımız var o da birbirimizi sevmeye ve gayretli işler yapmaya şeklinde konuştu.

Açılış toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.

Rize’de Muhtarlar Derneği Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAYKURSPOR K.MARAŞ’DA 3. TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU KUPASI KAZANDI
ÇAYKURSPOR K.MARAŞ’DA 3. TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU KUPASI KAZANDI
ÖDÜLLÜ ŞAİR SATGUN’UN “ŞELALELER” ŞİİR KİTABI ÇOK BEĞENİLDİ
ÖDÜLLÜ ŞAİR SATGUN’UN “ŞELALELER” ŞİİR KİTABI ÇOK BEĞENİLDİ