Advert

Advert
Advert

Advert

İŞBİRLİĞİ İLK MEYVESİNİ VERDİ

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile RİSEDER (Rize İktisadi, Sosyal Çalışmalar ve Eğitim Derneği) arasında bir işbirliği protokolü imzalandı.

İŞBİRLİĞİ İLK MEYVESİNİ VERDİ
İŞBİRLİĞİ İLK MEYVESİNİ VERDİ Ali KALENDER

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ortaokullardaki 8.sınıf öğrencilerine yönelik “Başarı için planlı çalışmanın önemi konulu eğitim semineri verildi. Çayeli Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Sema YAZICI`nın hazır bulunduğu ve gerçekleştirdiği eğitimde bir konuşma yapan RİSEDER Başkanı Bülent AKBULUT “Eğitime ve eğitimciye destek vermek bu ülkenin geleceğine destek olmaktır. Bu anlarda ülkemizin geleceği gözüyle baktığımız geçlerimizin geleceğe hazırlanmasına katkı sunmak bizi memnun edecektir” dedi.

Katılımcılara RİSEDER`in katkılarıyla plaket verildi. Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN “Bu eğitimi ve bunun gibi faaliyetlerin yapılmasını çok önemsiyoruz. Bizler artık yeni dünya ve yeni Türkiye modeline uygun nesiller yetiştirmeliyiz. Bu anlamda geleceğin yeniden yapılandırılmasına yönelik, gençlere yönelik yapacağımız her projeye destek veren RİSEDER Başkanı ve Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan sunumların ardından program sona erdi.

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü RİSEDER Rize İktisadi Sosyal Çalışmalar ve Eğitim Derneği
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AGD'den Amerika ve İsrail'e Kınama
AGD'den Amerika ve İsrail'e Kınama
Rize'de soba ve gaz zehirlenmeleri görülmeye başlandı
Rize'de soba ve gaz zehirlenmeleri görülmeye başlandı