Çykur Finlandiya'da

ÇAYKUR ANADOLU RENKLERİNİ ETKİNLİĞİNDE TÜRK ÇAYINI FİNLANDİYA’DA TANITTI Bir dünya markası olan Çaykur, şimdi de Finlandiya‘da Türk çayının lezzet ve kalitesi ile büyük beğeni topladı.

Çykur Finlandiya'da
Çykur Finlandiya'da Ali KALENDER

Yunus Emre Enstitüsü tarafından koordine edilen ve 60 ülkede toplam 135 irtibat noktasında, Türk kültürünü, sanatını, dilini, tarihini ve insanını tanıtım için "Colours Of Anatolia Anadolu’nun Renkleri" etkinliği programı çerçevesinde, Finlandiya’da bulunan, Çevre Eski Bakanı, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu ve ÇAYKUR tanıtım TIR’ı, Türk çayının lezzetini ve hikâyesini anlatmaya devam ediyor.

Finlandiya’da çeşitli temaslarda bulunan ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu ve beraberinde, Bayındırlık ve İskân Eski Bakanı Faruk Nafiz Özak ve EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Erenle birlikte bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.

Finlandiya Tatar Müslümanları Merkezini Ziyaret eden Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu burada Merkezin Başkanı Okan Daher tarafından ağırlandı. Çaykur Genel Müdürü Sütlüoğlu daha sonra Türkiye’nin Helsinki Büyükelçisi Adnan Başağa’yı ziyaret etti. Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu beraberinde Eski Bayındırlık ve İskân Bakanı Faruk Nafiz Özak ve EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Erenle birlikte KKTC Helsinki temsilciliğini ziyaret ettiler. Ziyarette KKTC Helsinki Temsilcisi Hüsnü Duba tarafından ağırlanan heyet bir süre sohbet ettiler. Ziyaretlerin sonunda Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu ziyaretlerin anısına ÇAYKUR ürünlerinden oluşan hediye paketi taktim etti. Haber: Bayram Ali Kavalcı

Çaykur Finlandiya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ