Ahmet Aksu güven tazeledi

Adalet ve Kalkınma Partisi İkizdere 6. Olağan ilçe kongresi yapıldı. Kongre sonucunda mevcut başkan Ahmet Aksu güven tazeledi.

Ahmet Aksu güven tazeledi
Ahmet Aksu güven tazeledi Ali KALENDER

AK Parti ilçe kongreleri devam ediyor. Rize’nin İkizdere ilçe kongresi Nurhan-Hasan Ekşi Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Kongreye Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Kongre sonucunda AK Parti İkizdere ilçe teşkilatı Ahmet Aksu başkanlığında şu isimlerden oluştu: Bünyamin Aydın, Yusuf Aksu, Dursun Zorbozan, Hanefi Yılmaz, Mustafa Havuz, Rahime Saroğlu, Fatma Çepni

Kongrede konuşan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal “Bizim siyasi hareketimiz bir vefa ve sadakat hareketidir. Vefamız birbirimizedir. Birbirimize olmalıdır. Sadakatimiz ise davamızadır ve davamıza olmalıdır. Onun için AK Parti teşkilatlarında görev yapan her bir kardeşimiz bu partinin kurulduğu ilk gün Kasım 2001’den bugüne kadar bu tezgâhlardan gelmiş geçmiş olan bütün hemşerilerime bu davaya katkı veren herkese şükran ve minnet borçlu olduğumuzun bilincinde olmamız lazım. Bugün bizler buradayız yarın bizler olmayacağız. Bir başka kardeşlerimiz bu makamlarda olacaklar. İkizdere ilçemiz partimizin kurulduğu ilk günden beri her zaman siyasi hareketimize elinden geldiğince maksimum destek vermiş bir ilçemizdir. Türkiye’de 16 yıllık süre içinde ne kadar büyük hizmetler yapılmışsa işte bu hizmetlerin oluşmasına katkı sağlayan, zemin hazırlayan siyasi hareketimiz için İkizdere’miz olmazsa olmaz ilçelerimizden bir tanesidir.” İfadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak yaptığı konuşmada “İkizdere, Rize’de her seçim sonuçlarında en yüksek oyu alan 2. İlçemiz olmuştur. Bu başarıların 2019’da devam etmesini istiyoruz. Rize’ye 14 yıllık AK Parti iktidarında yapılanlar ortada. Ülkemizi daha kalkındırmak ve geliştirmek için hükümetimiz var gücüyle çalışıyor. İnşallah önümüzdeki süreçte Türkiye ekonomisi başta olmak üzere birçok alanda dünyada söz sahibi olan ülke konumuna gelecektir.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı