CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN YUSUFELİ BELEDİYESİNE ÖDÜL

"Yusufeli Belediyesi Yaşlı Konukevi" projesi 6. Yerel Yönetimler Proje Yarışması’nda Sosyal Sorumluluk Dalında üçüncü oldu. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN YUSUFELİ BELEDİYESİNE ÖDÜL
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN YUSUFELİ BELEDİYESİNE ÖDÜL Mustafa KALENDER

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Yerel Yönetimler Proje Yarışması ödül töreni 13 Eylül Çarşamba Günü Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti. Bu yıl iki ayrı temada gerçekleştirilen proje yarışmasında belediye hizmetlerinde dezavantajlı gruplar ve belediyelerin kent ekonomilerine katkıları konulu projeler yarıştı. Belediyelerin yapmış oldukları hizmetlerin fark edilmelerini sağlamak, yapılan başarılı hizmetleri teşvik etmek, toplumun ihtiyaçları doğrultusunda önem arz eden hizmetlere dikkat çekmek ve belediyeler arasındaki deneyimleri paylaşmak amacıyla her düzenlenen proje yarışmasında sosyal Belediyecilik Uygulamasında "Yusufeli Belediyesi Yaşlı Konukevi" projesi ile ilçeler kategorisinde dereceye girdi. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı. Başkan Aytekin’i kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, başarılı çalışmalarının devamını diledi. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, “Sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda ilçemizde yapmış olduğumuz birçok hizmeti vatandaşımızın gündelik yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmak için çabalıyoruz. İlçemizde bir ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz Yaşlı Konukevi projesini hayata geçirerek yalnız kalan yaşlılarımızı burada kış boyu misafir ederek onların mağduriyetlerini giderilmesini sağlıyoruz. Yaptığımız bu çalışmanın ödüle layık görülmesi bizleri mutlu ederken doğru bir iş yapmış olmanın da gururunu yaşatıyor. Bu ödül ilçemize hayırlı olsun. Belediye hizmetlerinin gerçek sahipleri belediye çalışanlarıdır. Tüm çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. “ dedi.

 

"Yusufeli Belediyesi Yaşlı Konukevi" projesi geçtiğimiz ay da Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi (MİARGEM) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Etkin Belediye Proje Yarışması’nda da ikinci olmuştu. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı