Vali Bektaş'ta çifte bayram kutlaması

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, hem 30 Ağustos Zafer Bayramı, hem de Kurban Bayramı nedeniyle ortak bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Bektaş'ta çifte bayram kutlaması
Vali Bektaş'ta çifte bayram kutlaması Ali KALENDER

Vali Bektaş'ın mesajı şöyle;

"Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 95. yılını ve hemen ardından da toplumsal dayanışma ve birliğimizin temel taşlarından olan, hoşgörü ve yardımlaşma duygusunun yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramını millet olarak karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Şanlı tarihimizdeki dönüm noktaları, millet olarak nereden gelip nereye gittiğimizi, kutlu yürüyüşümüzün mana ve değerini bizlere en güzel şekilde hatırlatmaktadır. 30 Ağustos Zaferi de, böyle bir dönüm noktası olarak hepimiz için gurur ve iftihar vesilesidir. 
Milli ve dini bayramlarımız; yaşamımızı zenginleştiren, bizi biz yapan değerlerimizi bir kez daha hatırlayarak toplumsal birlikteliğimizin güçlendiği günlerdir. Bu günlerde dostluklar tazelenir, kardeşlik duyguları pekişir, dargınlıklar unutulur, kimsesizler ve yaşlılar hatırlanır.

Bu duygu ve düşünceler ile tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını ve Kurban Bayramını tebrik ediyor, başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor, bayramın getirdiği barış, sevgi ve hoşgörü atmosferinin tüm dünyayı sarmasını temenni ediyorum."

 

 

Vali Bektaş'ta çifte bayram kutlaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ