Rize’li Kanocular Eskişehir’den Madalya ile Döndü

Rize’li Kanocular Eskişehir’den Madalya ile Döndü
Rize’li Kanocular Eskişehir’den Madalya ile Döndü Ali KALENDER

Türkiye Kano Federasyonu Türkiye Durgun Kupası yarışmaları 04-06 Ağustos 2017 tarihleri arasında Eskişehir Sarısungur Göletinde gerçekleştirildi.

Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen Türkiye Kupası yarışmaları Yıldızlar–Gençler ve Büyükler kategorisinde 12 ilden 228 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Yıldızlar–Gençler ve Büyükler kategorisinde toplam 22 sporcu ile katılan Rize’li sporcular büyük bir başarıya imza atarak 10 Altın 6 Gümüş 12 Bronz madalya olmak üzere toplamda 28 madalya kazandılar.

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK “ 22 sporcumuz ile birlikte katıldığımız Durgunsu Kano Türkiye Kupasında elde ettiğimiz başarı bizleri oldukça memnun etmiştir. 28 madalya ile dereceye giren sporcularımızı, Kano Antrenörümüz Öztürk KURU’yu ve kulüplerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Bu tür organizasyona katılan sporcularımızın elde ettikleri başarılar çalışmalarımızın verimliliğini ortaya koymaktadır. Verilen emeklerin boşa çıkmadığını alınan sonuçlarla görmekteyiz inanıyorum ki bundan sonrada bu başarı ve azimlerini aynı çıtada tutarak bizleri bu şekilde gururlandırmaya devam ederler” dedi.

Rizeli Durgun Su Kano Sporcuları çalışmalarına Gündoğdu Limanında devam etmekte olup, ileriki günlerde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına başladılar.

HABAE: Bayram Ali KAVALCI

Rize’li Kanocular Rize’li Kanocular Eskişehir’den Madalya ile Döndü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…