DÜNYA ŞAMPİYONU ÇEBİ’NİN BABASI DUA VE GÖZYAŞLARIYLA DEFNEDİLDİ

Dün tedavi gördüğü hastanede vefat eden, Grekoromen Güreş Dünya şampiyonu, Eski Milli güreşçi, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi’nin babası Hacı Hafız Hasan Çebi (81) dua ve gözyaşlarıyla toprağa verildi.

DÜNYA ŞAMPİYONU ÇEBİ’NİN BABASI DUA VE GÖZYAŞLARIYLA DEFNEDİLDİ
DÜNYA ŞAMPİYONU ÇEBİ’NİN BABASI DUA VE GÖZYAŞLARIYLA DEFNEDİLDİ Mustafa KALENDER

Güreş hayatına Rize’de ÇAYKUR Spor Güreş Kulübünde başlayan, Spor Genel Müdürlüğü Eğitim Daire Başkanı, Dünya eski güreş şampiyonu Selçuk Çebi’nin rahmetli babası Hafız Hasan Çebi’nin cenazesi, Trabzon’un Araklı ilçesi merkezindeki tarihi Küçük Camide ikindi namazı sonrası kılınan ve binlerce cemaatin katıldığı cenaze namazının ardından, Araklı Özge Mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi.

Dünya Şampiyonu güreşçimiz Selçuk Çebi’nin babasının cenazesine binlerce vatandaşına yanı sıra, Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Ak Parti Eski Çevre Bakanı ve Çaykur Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu, Trabzon B.Şehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Araklı Kaymakamı Ahmet Günaydın, Ak Parti Trabzon İl Bakanı Haydar Revi, Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Araklı Belediye Başkanı Mehmet Çebi, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, Eski Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, çok sayıda Türkiye Güreş Federasyonu yönetim Kurulu üyeleri, yeni ve eski Milli Güreş Antrenörleri, yeni ve eski milli güreşçiler, Çaykurspor güreş Kulübü yönetici, antrenör ve sporcularıyla, çeşitli spor branşlarını yöneticileri, siyası partilerin, STK’ların, Vakıfların, Odalarının başkan ve yöneticileriyle birlikte çok kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldılar.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI-ARAKLI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avukat Ümit Peçe Rize Barosu Başkanlığına aday oldu
Avukat Ümit Peçe Rize Barosu Başkanlığına aday oldu
GAZİLER HAFTASI RİZE’DE DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI
GAZİLER HAFTASI RİZE’DE DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI