RİZE BELEDİYESİ DEĞİRMENDERE DİNLENME PARKI’NA ÖDÜL

Mahalli idareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi (MİARGEM) tarafından belediyelere yeni projeler üretmesi ve diğer belediyelere örnek teşkil etmek için amacıyla düzenlenen Etkin Belediye Proje yarışması Rize Belediyesi Değirmendere Parkı ödül aldı.

RİZE BELEDİYESİ DEĞİRMENDERE DİNLENME PARKI’NA ÖDÜL
RİZE BELEDİYESİ DEĞİRMENDERE DİNLENME PARKI’NA ÖDÜL Mustafa KALENDER
Ankara’da gerçekleştirilen ödül töreninde 144 proje arasında gerçekleştirilen Etkin Belediye Projeleri yarışmasında, Alt Yapı ve Çevre Kategorisi’nde Rize Belediyesi Değirmendere Dinlenme Parkı ödüle layık görüldü.
 
Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap park alanında yaptığı incelemede, “Şehrimizin estetik bakış açısını ön plana çıkaran bir bakış açısı ön plana koyuyoruz. Düzenlenen yarışmada Alt Yapı ve Çevre konusundaki kategoride üçüncülük derecesi aldık. 100 belediyenin ortaya koyduğu projeler yarıştı. Yarışmadaki amaç farklı projelerin ortaya konarak birbirlerine örnek olmasını sağlamaktı. Bu doğrultuda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
 
Projeler, çevre, alt yapı, iyi yönetim, sosyo-ekonomik ve kültürel tarihi ile kültürel mirasın korunmasına yönelik olarak dört farklı kategoride gerçekleştirildi.
Rize Belediyesi Değirmendere Dinlenme Parkı’na Ankara’da verilen ödülü Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap adına, Rize Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Işıl Hatinoğlu almıştı.
Başkan Kasap, açıklamasının ardından parkı inceleyerek yapılması gerekenler konusuna teknik ekibine talimatlarını verdi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
Doğuştan işitme engelli küçük Mine artık duyabilecek
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…
VEFATININ 2. YILDÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI…