Bursa İskele Kiralama Ve Satış Ofisi

Bursa İskele Kiralama Ve Satış Ofisi
Bursa İskele Kiralama Ve Satış Ofisi Hakkı DUMAN

Bursa' da faaliyet gösteren iskele kiralama ve satış ofisimiz ile kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Cephe ve hacim iskele sistemleri ile iskele kurulacak yapının 3D görüntülemesini sağlayarak, projelendirme hizmetini bursa güvenlikli iskele olarak sunmaktayız. Apartman, devlet kurumları, askeri ve belediye binaları, kamusal alanlar, okul ve hastane binaları, eğitim merkezleri, mağaza, fabrika ve şirketler gibi sanayi, inşaat, elektrik- elektronik, tekstil, sağlık, eğitim, ticaret gibi yüzlerce sektörde bursa güvenlikli iskele kiralama hizmeti sağlamaktayız. İş güvenliği ve işçi sağlığı gerekçesi olarak en sağlam ve teknolojik üretimlerden elde edilen malzemelerle iskele kurulum, satış ve kiralama hizmetlerinde lider konumda hizmet sağlamaktayız.

 Bursa İskele Kurulumu Nasıl Yapılır?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı esaslarına göre; dış cephe iskele sistemleri tebliği çerçevesine uygun hazırlanmaktadır. Ahşap, çelik ve alüminyum içerikli iskele sistemleri, statik hesaplama, bağlantı ve iskele format modelleri, çizim esaslı olarak, proje tabanlı bursa güvenlikli iskele formunda hazırlanmaktadır. Kalite yönetim sistem ve yasal mevzuatlara göre deneyimli ekibimiz, tasarım ve çizim personellerimiz tarafından bursa güvenlikli iskele kiralama hizmeti sunmaktayız.

 İskele Çeşitleri Nelerdir?

Flanşlı iskele, güvenlikli iskele, mobil iskele, platform iskele ve otomatik iskele cephe iskele modellerindendir. Güvenlikli iskele sistemlerinde; ahşap içerikli, alüminyum alaşımlı ve ön yapımlı çelik malzemelerden üretilen cephe iskele sistemleri uygulanmaktadır. Simetrik hesaplamalar dahilinde AUOTO cad programları ile ölçümlenerek yapılan bursa güvenlikli iskele kiralamahizmeti teleskop niteliğinde uygulanabilmektedir. Bağlantı yerlerinden uzatılıp- kısaltılabilen, büyütülüp- küçültülebilen cephe iskelem sistemleri otomatik iskele modelleri ile de pratiklik ve konfor sağlamaktadır.

Bursa İskele Kiralama Ve Satışı Nerede Yapılmaktadır?

Bursa merkez, ilçeler ve tüm semtlerinde kaliteli hizmet sunan bursa güvenlikli iskele kiralama ve satış firmamız, online ve mobil hizmet sunmaktadır. Web sayfamız üzerinden 7/24 online sipariş verebilir, müşteri temsilcisi canlı destek bölümünden iletişim sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezimizle telefon görüşmesi yaparak, hizmet, fiyatlar ve tüm iskele kiralama- montaj ve satış bilgileri hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Firmamız tarafından keşif ve montaj desteği sağlanmakta, en ekonomik fiyatlarla kaliteli iskele kiralama ve satış işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı