JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÜÇÜNCÜLÜK MADALYASI ÇAYKURSPORUN

Çaykurspor Kulübü YK Başkanlığını, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nun yürüttüğü Çaykurspor Kulübü, 5 ayrı branşta profesyonel ve amatör olarak bünyesinde bulundurduğu onlarca spor takımı ve yüzlerce profesyonel ve amatör sporcularının, gerek bireysel, gerekse takım halinde yurtiçi ve uluslararası yarışmalarda ÇAYKUR spor Kulübü, Türkiye’ye, Rize’ye ve Çaykur’a önemli şampiyonluk, kupa ve madalyalar kazandırmaya devam ediyor.

JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÜÇÜNCÜLÜK MADALYASI ÇAYKURSPORUN
JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÜÇÜNCÜLÜK MADALYASI ÇAYKURSPORUN Mustafa KALENDER

14-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında, Aksaray ilinde yapılan, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Yıldızlar Türkiye Judo şampiyonasında, Antrenör Harun Öztürk’ün çalıştırdığı, Çaykurspor Judo Yıldız takımının 34 kg. sporcusu Özkan Havuz, Türkiye üçüncüsü olarak Çaykurspor Kulübüne bronz madalya kazandıran sporcu oldu.

Aksaray, Hasandağ Spor salonunda gerçekleşen Türkiye Şampiyonasına, Türkiye’nin 70 ilden 500 erkek ve 328 kız sporcu katıldılar. Rize’deki Judo Kulüpleri Spor takımlarından 6 sporcunun, 1. birincilik, 2. üçüncülük ve 3’de beşincilik derecesi elde ettiği şampiyona da, Rize Telekom spordan 34 kg. Azmi Kocabey altın madalya kazanan sporcu oldu. Bu şampiyonada dereceye giren sporcular, Judo Türkiye Yıldızlar Milli takımına gitmeye hak kazandılar. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avukat Ümit Peçe Rize Barosu Başkanlığına aday oldu
Avukat Ümit Peçe Rize Barosu Başkanlığına aday oldu
GAZİLER HAFTASI RİZE’DE DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI
GAZİLER HAFTASI RİZE’DE DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI