Başkan Kasap Canlı Yayında Çalışmaları Değerlendirdi

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Doğu’dan Batı’ya İftar Bereketi” programına konuk olarak belediye çalışmaları ve sürdürülmekte olan sosyal hizmetlerle ilgili vatandaşlara bilgiler aktardı.

Başkan Kasap Canlı Yayında Çalışmaları Değerlendirdi
Başkan Kasap Canlı Yayında Çalışmaları Değerlendirdi Ali KALENDER

Yöremiz kanallarından Çay Tv ekranlarında canlı yayımlanan ve her akşam farklı bir iftar alanını izleyicileri ile buluşturan “Doğu’dan Batı’ya İftar Bereketi” adlı program, yayınını Rize Belediyesi’nin sahil dolgu alanında oluşturduğu Gönül Sofrası’ndan yaptı.

Rize Belediyesi’nin sosyal ve kültürel faaliyetlerinin ağırlıklı olarak konuşulduğu canlı yayında Başkan Kasap, sportif faaliyetlerden sosyal hizmet faaliyetlerine kadar bir çok konuya değindi.

Rize Belediyesi Sosyal Hizmet Ofisi’nin çalışmalarına değinen Başkan Kasap, yardım etmek isteyen vatandaşların bağışlarını toplayarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdıklarını ifade etti.

Başkan Kasap, izleyicilere Tophane Mahallesi Etüt Merkezi, belediye dijital iletişim araçları, yeni araçlarla güçlendirilen makine parkı ve itfaiye müdürlüğü, halk ekmek uygulamasıyla ve daha birçok konuyla ilgili vatandaşları bilgilendirdi.

Başkan Kasap, açıklamalarının ardından Gönül Sofrası’nda vatandaşlara yemek dağıttı, personeli ve vatandaşlarla birlikte orucunu açtı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı