YUSUFELİ CADDELERİ ÇEŞİTLİ MOTİFLERLE IŞIKLANDIRILDI

Artvin İlinin Yusufeli İlçesi Belediyesi, Merkez Mahalle ve İnönü Caddesi üzerindeki aydınlatma direklerine lale motifli renga, renk ışıklandırmalar yaptı.

YUSUFELİ CADDELERİ ÇEŞİTLİ MOTİFLERLE IŞIKLANDIRILDI
YUSUFELİ CADDELERİ ÇEŞİTLİ MOTİFLERLE IŞIKLANDIRILDI Ali KALENDER

Havanın kararmasıyla birlikte sokakları ışıl ışıl yapan aydınlatmalar, ilçe merkezine estetik görsel bir görüntü kazandırdı. Merkezin ana caddesi olan İnönü Caddesindeki orta kaldırım ve refüjler kısmına 35 adet lale motifli aydınlatma ışığı, şehrin görsel ve aydınlatma çevresini bir anda değiştirmiş oldu. Lale motifli aydınlatmalar, ilçenin diğer tüm caddelerdeki aydınlatma direklerine de sırasıyla takılacak.  

 

Yusufeli Caddelerinde hizmete giren ve yine, Yusufeli Belediye binasının önüne yapılan “Yusufeli Belediyesi" yazılı led ışıklı aydınlatmalar ilçe halkı tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı. İlçe halkı ramazan ayı nedeniyle, ramazan özgü teravih ibadeti, geç saatlere kadar açık bulunan iş yerleri, çayevleri ve kahvelerde sahura kadar devam eden sohbet ve muhabbetler nedeniyle şehre çok ayrı bir güzellik katan, ışıklandırma hizmetinden dolayı, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’i tebrik ettiler.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

yusufeli işiklandırma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı